W dniu 17 stycznia (środa) o godz. 17:00 w sali Orbita CKiT odbędzie się wykład przedstawicieli...
Informujemy, iż w każdą środę w godz. 11:00-12:00 w CKiT odbywają się zajęcia z języka...
Uwaga, ważna informacja! Informujemy, że od dzisiaj można dokonywać wpłat składek...
Prosimy osoby wyjeżdżające: - do sanatorium "Albatros w Mielnie o wpłacenie zaliczki w kwocie...
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26, a finał nastąpi w niedzielę 14 stycznia...
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W TERMINIE OD 15.04.2018r. DO 27.04.2018r (13 DNI / 12 NOCLEGÓW)...
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W TERMINIE OD 04/03/2018 DO 14/03/2018 (11 DNI / 10...
Informujemy, iż Zabawa Sylwestrowa w rest."Smaki Mazur" rozpoczyna się o godz. 19:00 Do...
Mrągowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ma do przekazania "Koperty Życia" dla osób 60+ zamieszkujących...
Przypominamy, iż ostateczny termin dokonywania wpłaty 140 zł za Bal Sylwestrowy upływa w dniu 19...


 

 

PLAN ZAJĘĆ- rok akademicki 2017/2018

 

Poniedziałek

godz.8:30-9:30- grupa taneczna – Ewa Kowalewska- sala teatralna

godz.10:00-11:30- Biesiadna- Stanisław Czejdo – sala Orbita

godz.16:30-17:15 – Zumba – Alina Jakubiak- sala teatralna

 

Wtorek

godz.9:00-9:45- gimnastyka lecznicza- Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-10:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-11:00- grupa plastyczna-Józef Jabłoński-sala plastyczna

godz.11:00-12:00-joga-Iwona Stepnowska-sala baletowa

godz.9:00-11:00- Basen

 

Środa

godz.9:00-9:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-10:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-11:30-Biesiadna II grupa-Stanisław Czejdo-sala kameralna

godz.12:30-13:30-grupa teatralna-Barbara Morawska-sala teatralna

godz.9:00-10:30-grupa rowerowa - Teren

 

Czwartek

godz.10:00-11:00-jęz.niemiecki śr.zaawans.-Marta Tymoszuk-s.kameralna

godz.10:00-11:30-jęz.niemiecki śr.zaawans.-Rafał Łukaszewski-s.garderoba

godz. 14:00- 15:30- zajęcia komputerowe -ogólniak

 

Piątek

godz.10:00-10:45-gimnastyka ogólna-Andrzej Melzacki-sala baletowa

godz.9:00-11:00 – Basen

 

Sobota

godz.9:00-10:30-grupa rowerowa – Teren

 

Pozostałe zajęcia:

- nordic walking,język niemiecki dla początk. oraz inne planowane zajęcia- w trakcie uzgodnień

 

 

 

 

 

 

Plan pracy od października 2017r. do grudnia 2017r.

 

 

22 września wycieczka do Nakomiad, Giżycka


29 września godz.8:00 - wyjazd do lasu-grzybobranie "Praktyczne rozróżnianie gatunków grzybów"


03 października godz.17:00 inauguracja roku i wykład Barbary Kwaczek "Suplementy diety"


18 pażdziernika wycieczka Św. Lipka, Reszel i Termy Warmińskie


27 października godz. 7:00 - wycieczka do Warszawy-Zamek Królewski, stadion i opera.


08 listopada godz.17:00 - wykład Marii Olszowskiej "Dlaczego jesień jest kolorowa".


22 listopada godz.17:00 - wykład Hanny Szymborskiej


30 listopada zabawa Andrzejkowa


02 grudnia wyjazd z grupą biesiadną do Olsztyna na "Hej kolęda"


12 grudnia godz.13:00 - wykład historyczny ze Sławomirem Rudnickim "Polskie Boże Narodzenie" oraz spotkanie wigilijne z cateringiem

 

31 grudnia zabawa Sylwestrowa

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ – rok akademicki 2016/2017


Godziny

Zajęcia

Prowadzący

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 11:30

Grupa biesiadna

Stanisław Czejdo

Orbita

12:00 – 13:30

Grupa teatralna

Barbara Morawska

Sala teatralna

WTOREK

9:00 – 9:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

10:00 – 10:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

9:00 – 11:00

Basen

 

Hotel Mercury

10:00 – 11:30

Sekcja plastyczna*

Józef Jabłoński

Sala plastyczna

ŚRODA

9:00 – 9:45

Aerobik

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

10:00 – 10:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

9:00 – 10:30

Grupa rowerowa

 

Teren

14:15 - 15:45 Język angielski dla początkujących Jarosław Grabowski

Sala teatralna

16:00 – 17:30

Grupa taneczna

Jarosław Grabowski

Sala kameralna-od 9.XI.

CZWARTEK

9:30 - 10:30 Język niemiecki Marta Tymoszuk

Sala kameralna

10:00 – 11:00

Joga

Iwona Stepnowska

Sala baletowa

10:45 – 12:15

Język angielski – Gr. I

Jarosław Grabowski

Sala kameralna

12:20 – 13:50

Język angielski – Gr. II

Jarosław Grabowski

Garderoba

12:45 – 13:45

Język niemiecki dla początkujących

Marta Tymoszuk

Sala kameralna

PIĄTEK

10:00 – 10:45

Gimnastyka ogólna

Andrzej Melzacki

Sala baletowa

SOBOTA

9:00 – 10:30

Grupa rowerowa

 

Teren

*) Zajęcia co dwa tygodnie

Możliwe zmiany (np. sali, godzin itp.)

POZOSTAŁE ZAJĘCIA:

-        nordic walking, język francuski i hiszpański oraz inne planowane zajęcia – w trakcie uzgodnień

 

PLAN ZAJĘĆ - ROK AKADEMICKI 2015/2016

 

Godz. Zajęcia Prowadzący Uwagi

PONIEDZIAŁEK

10:00 - 11:30
Grupa biesiadna
Stanisław Czejdo
Orbita
12:30 - 13:30 Joga gr.1 Iwona Stepnowska

Sala baletowa

14:00 - 15:30 Grupa Teatralna Barbara Morawska

Sala teatralna

WTOREK

09:00 - 9:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 10:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
11:00 - 11:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa

ŚRODA

09:00 - 9:45
Areobik
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 10:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 11:30 Sekcja plastyczna Józef Jabłoński Sala plastyczna
10:45 - 11:45
Język niemiecki
Marta Tymoszuk Sala kameralna
12:30 - 13,30 Joga gr.2                   
Iwona Stepnowska Sala baletowa

CZWARTEK

9:00 - 10:30 Język angielski  I gr Jarosław Grabowski Sala plastyczna
10:00 - 11:30
Język niemiecki
Rafał Łukaszewski
Sala kameralna
10:00 - 11:00 Samoobrona *) Adam Mać Sala baletowa
10:30 - 12:00 Grupa taneczna Jarosław Grabowski Sala teatralna
12:00 - 13:00 Język angielski II gr Jarosław Grabowski Sala kameralna

PIĄTEK

10:00 - 10:45
Gimnastyka
Andrzej Melzacki
Sala baletowa

 

*) - zajęcia samoobrony będą się odbywać raz w miesiącu. Terminy zajęć podamy w odrębnych          ogłoszeniach.

POZOSTAŁE  ZAJĘCIA:

- grupa rowerowa: środa godz.: 10:00 - 11:00

- basen               : wtorek, piątek godz.: 9:00 - 11:00

- nordic walking, język francuski i hiszpański oraz inne zaplanowane zajęcia w fazie  uzgodnień