Zapraszamy serdecznie na tańce rehabilitacyjne przy muzyce na żywo w dniu 6 listopada 2019r. od godz....
Zarząd Mrągowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza Słuchaczy na sztukę „Panny z Wilka”...
24.10.2019 (czwartek) – wyjazd 4.00 – wyjazd – Plac Piłsudskiego Przyjazd do Polanicy-...
Z okazji Dnia Seniora 16 listopada 2019r. odbędzie się zabawa taneczna w restauracji "Ceglana" w...
Zapraszamy serdecznie na tańce rehabilitacyjne przy muzyce na żywo w dniu 16 października 2019r. od...
Jeśli jest wpłacona zaliczka lub cała kwota na wycieczkę bądź imprezę, to w przypadku...
Uroczystość rozpoczęcia roku akademickiego 2019/ 2020 MUTW odbędzie się 3 października 2019 r. o...
Kochani, Potrzebujemy Waszej pomocy przy realizacji wyjątkowego filmu pod tytułem "Sakrum"....
Organizujemy 5-cio dniową wycieczkę do Wrocławia w dn. 24-28.X.2019r. - Wrocław - Panorama...
Organizujemy 20 sierpnia 2019r.(wtorek) rejs statkiem Mikołajki-Giżycko-Mikołajki. Wyjazd z...


Plan pracy MUTW do 1 stycznia 2020r.

16.X  - zabawa taneczno-rehabilitacyjna w MCAL-u godz.16.00

6.XI. - zabawa taneczno-rehabilitacyjna w MCAL-u godz.16.00

22.XI - wyjazd do teatru w Olsztynie na sztukę pt."Panny z Wilka"

24.X  - wycieczka do Wrocławia


4.XI  - wykład"Kreowanie własnego wizerunku",MCAL godz.16.00

14.XI- wykład"Zdrowe jedzenie a chemia",MCAL godz.16.00

16.XI- zabawa w "Ceglanej' z okazji Dnia Seniora

24.XI- wyjazd do sanatorium w Ciechocinku


12.XII- spotkanie opłatkowe poprzedzone wykładem księdza  saletyna, CKiT, godz.16.00


 

Plan zajęć- rok akademicki 2019/2020

 

PONIEDZIAŁEK

godz.8,00-9.30 – grupa taneczna – Ewa Kowalewska – sala   nr 1 MCAL

godz.9.00 – 10.00 – j.niemiecki Marta Tymoszuk - sala nr 11 MCAL

godz.10.00 - 11.30 - grupa Biesiadna - Stanisław Czejdo - sala nr 11 MCAL

godz. 10.00 – 10.45 – gimnastyka ogólna – Andrzej Melzacki sala nr 1 MCAL

godz.13.00 - 14.00 - grupa teatralna - Barbara Morawska - CKiT

 

WTOREK

godz.9.15 – 10.00 – gimnastyka lecznicza – Ewa Opaszowska – sala nr 1 MCAL

godz.9.00 – 15.00 – basen w hotelu, ul. Giżycka

godz.10.15 – 11.00 – gimnastyka lecznicza – Ewa Opaszowska – sala nr 1 MCAL

godz.8.20 – 9.50 – I grupa jęz.angielski dla początk. -Lena Vertiyko – sala nr 11 MCAL

godz.10.00-11.30- II grupa jęz.angielski średnio-zaawansowani-Lena Vertiyko-  sala nr 11 MCAL

godz.11.40-13.30 –III grupa jęz.angielski nowo tworzona"0"- Lena Vertiyko -  sala nr 11 MCAL


ŚRODA

godz.9.15 – 10.00 – gimnastyka lecznicza – Ewa Opaszowska – sala nr 1 MCAL

godz.10.15 – 11.00 – gimnastyka lecznicza – Ewa Opaszowska – sala nr 1 MCAL

godz.10.00 – 12.00 – Diafonia II grupa – Stanisław Czejdo – sala nr 11 MCAL

godz.13.30 - 15.00  - język niemiecki - Rafał Łukaszewski - LO sala nr 5

godz.10,15-11,00 - grupa plastyczna - Józef Jabłoński -Klub Seniora - ul.Sienkiewicza

 

CZWARTEK

godz.9.00 – 10.00 – joga – Iwona Stepnowska – sala nr 1 MCAL

godz.9,00 - 15,00 - basen w hotelu na ul. Giżyckiej

godz.10.00 - grupa rowerowo-kijkowa- spod CKiT - Urszula Kilanowska-lider

godz.16.00 - Zumba Gold - Alicja Jakubiak - sala nr 1 MCAL

 

PIĄTEK

godz.10.00 – 10.45 – gimnastyka ogólna – Andrzej Melzacki – sala nr 1 MCAL

 

Pozostałe zajęcia:

- nornic walking oraz inne planowane zajęcia  w trakcie uzgodnień

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ – rok akademicki 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

godz.8:30-9:30- grupa taneczna- Ewa Kowalewska- sala teatralna

godz.10:00-11:30- Biesiadna- Stanisław Czejdo- sala Orbita

godz.10:00-10:45- gimnastyka ogólna- Andrzej Melzacki

WTOREK

godz.9:00-10:00- joga- Iwona Stepnowska – sala teatralna

godz.9:00-9:45- gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska- sala baletowa

godz.9:00-11:00 - Basen

godz.10:00-10:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska- sala baletowa

godz.10:00-11:00- grupa plastyczna-Józef Jabłoński- sala plastyczna

godz.11:00-12:00- język niemiecki dla pocz.-Marta Tymoszuk-sala kameralna

godz.12:00-13:00- język niemiecki dla zaawan.-Marta Tymoszuk-sala kameralna

ŚRODA

godz.9:00-9:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska- sala baletowa

godz.10:00-10:45- gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska- sala baletowa

godz.10:00-11:30- Biesiadna II grupa-Stanisław Czejdo-sala kameralna

godz.12:30-13:30-grupa teatralna-Barbara Morawska- sala teatralna

godz. 10:00 – grupa rowerowa – Teren

PIĄTEK

godz.10:00-10:45-gimnastyka ogólna- Andrzej Melzacki- sala baletowa

godz.9:00-11:00 – Basen

Pozostałe zajęcia:

-nordic wal king oraz inne planowane zajęcia- w trakcie uzgodnień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ- rok akademicki 2017/2018

 

Poniedziałek

godz.8:30-9:30- grupa taneczna – Ewa Kowalewska- sala teatralna

godz.10:00-11:30- Biesiadna- Stanisław Czejdo – sala Orbita

godz.16:30-17:15 – Zumba – Alina Jakubiak- sala teatralna

 

Wtorek

godz.9:00-9:45- gimnastyka lecznicza- Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-10:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-11:00- grupa plastyczna-Józef Jabłoński-sala plastyczna

godz.11:00-12:00-joga-Iwona Stepnowska-sala baletowa

godz.9:00-11:00- Basen

 

Środa

godz.9:00-9:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-10:45-gimnastyka lecznicza-Ewa Opaszowska-sala baletowa

godz.10:00-11:30-Biesiadna II grupa-Stanisław Czejdo-sala kameralna

godz.12:30-13:30-grupa teatralna-Barbara Morawska-sala teatralna

godz.9:00-10:30-grupa rowerowa - Teren

 

Czwartek

godz.10:00-11:00-jęz.niemiecki śr.zaawans.-Marta Tymoszuk-s.kameralna

godz.10:00-11:30-jęz.niemiecki śr.zaawans.-Rafał Łukaszewski-s.garderoba

godz. 14:00- 15:30- zajęcia komputerowe -ogólniak

 

Piątek

godz.10:00-10:45-gimnastyka ogólna-Andrzej Melzacki-sala baletowa

godz.9:00-11:00 – Basen

 

Sobota

godz.9:00-10:30-grupa rowerowa – Teren

 

Pozostałe zajęcia:

- nordic walking,język niemiecki dla początk. oraz inne planowane zajęcia- w trakcie uzgodnień

 

 

 

 

 

 

Plan pracy od października 2017r. do grudnia 2017r.

 

 

22 września wycieczka do Nakomiad, Giżycka


29 września godz.8:00 - wyjazd do lasu-grzybobranie "Praktyczne rozróżnianie gatunków grzybów"


03 października godz.17:00 inauguracja roku i wykład Barbary Kwaczek "Suplementy diety"


18 pażdziernika wycieczka Św. Lipka, Reszel i Termy Warmińskie


27 października godz. 7:00 - wycieczka do Warszawy-Zamek Królewski, stadion i opera.


08 listopada godz.17:00 - wykład Marii Olszowskiej "Dlaczego jesień jest kolorowa".


22 listopada godz.17:00 - wykład Hanny Szymborskiej


30 listopada zabawa Andrzejkowa


02 grudnia wyjazd z grupą biesiadną do Olsztyna na "Hej kolęda"


12 grudnia godz.13:00 - wykład historyczny ze Sławomirem Rudnickim "Polskie Boże Narodzenie" oraz spotkanie wigilijne z cateringiem

 

31 grudnia zabawa Sylwestrowa

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ – rok akademicki 2016/2017


Godziny

Zajęcia

Prowadzący

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 11:30

Grupa biesiadna

Stanisław Czejdo

Orbita

12:00 – 13:30

Grupa teatralna

Barbara Morawska

Sala teatralna

WTOREK

9:00 – 9:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

10:00 – 10:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

9:00 – 11:00

Basen

 

Hotel Mercury

10:00 – 11:30

Sekcja plastyczna*

Józef Jabłoński

Sala plastyczna

ŚRODA

9:00 – 9:45

Aerobik

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

10:00 – 10:45

Gimnastyka lecznicza

Ewa Opaszowska

Sala baletowa

9:00 – 10:30

Grupa rowerowa

 

Teren

14:15 - 15:45 Język angielski dla początkujących Jarosław Grabowski

Sala teatralna

16:00 – 17:30

Grupa taneczna

Jarosław Grabowski

Sala kameralna-od 9.XI.

CZWARTEK

9:30 - 10:30 Język niemiecki Marta Tymoszuk

Sala kameralna

10:00 – 11:00

Joga

Iwona Stepnowska

Sala baletowa

10:45 – 12:15

Język angielski – Gr. I

Jarosław Grabowski

Sala kameralna

12:20 – 13:50

Język angielski – Gr. II

Jarosław Grabowski

Garderoba

12:45 – 13:45

Język niemiecki dla początkujących

Marta Tymoszuk

Sala kameralna

PIĄTEK

10:00 – 10:45

Gimnastyka ogólna

Andrzej Melzacki

Sala baletowa

SOBOTA

9:00 – 10:30

Grupa rowerowa

 

Teren

*) Zajęcia co dwa tygodnie

Możliwe zmiany (np. sali, godzin itp.)

POZOSTAŁE ZAJĘCIA:

-        nordic walking, język francuski i hiszpański oraz inne planowane zajęcia – w trakcie uzgodnień

 

PLAN ZAJĘĆ - ROK AKADEMICKI 2015/2016

 

Godz. Zajęcia Prowadzący Uwagi

PONIEDZIAŁEK

10:00 - 11:30
Grupa biesiadna
Stanisław Czejdo
Orbita
12:30 - 13:30 Joga gr.1 Iwona Stepnowska

Sala baletowa

14:00 - 15:30 Grupa Teatralna Barbara Morawska

Sala teatralna

WTOREK

09:00 - 9:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 10:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
11:00 - 11:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa

ŚRODA

09:00 - 9:45
Areobik
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 10:45
Gimnastyka lecznicza
Ewa Opaszowska
Sala baletowa
10:00 - 11:30 Sekcja plastyczna Józef Jabłoński Sala plastyczna
10:45 - 11:45
Język niemiecki
Marta Tymoszuk Sala kameralna
12:30 - 13,30 Joga gr.2                   
Iwona Stepnowska Sala baletowa

CZWARTEK

9:00 - 10:30 Język angielski  I gr Jarosław Grabowski Sala plastyczna
10:00 - 11:30
Język niemiecki
Rafał Łukaszewski
Sala kameralna
10:00 - 11:00 Samoobrona *) Adam Mać Sala baletowa
10:30 - 12:00 Grupa taneczna Jarosław Grabowski Sala teatralna
12:00 - 13:00 Język angielski II gr Jarosław Grabowski Sala kameralna

PIĄTEK

10:00 - 10:45
Gimnastyka
Andrzej Melzacki
Sala baletowa

 

*) - zajęcia samoobrony będą się odbywać raz w miesiącu. Terminy zajęć podamy w odrębnych          ogłoszeniach.

POZOSTAŁE  ZAJĘCIA:

- grupa rowerowa: środa godz.: 10:00 - 11:00

- basen               : wtorek, piątek godz.: 9:00 - 11:00

- nordic walking, język francuski i hiszpański oraz inne zaplanowane zajęcia w fazie  uzgodnień